Chang-Hun examen 04-02-2018

Uitslag Chang-Hun examen zondag 04-02-2018

We kunnen 18 leden feliciteren met het behalen van een nieuwe slip of band kleur!!!!

Proficiat allemaal!!

 

9e Gup, wit-geel: Jesse van der Ven, Jula Verberk, Luuk Gijsbers, Keetje Hendriks van de Weem, Tim Schepers

8e Gup, geel: Vin Gerrits, Kevin Schroer, Mik Kersten, Rick van Doorne

7e Gup, geel-groen: Larissa Verbroekken

6e Gup, groen: Justin Leeijen

5e Gup, groen-blauw: Jay Jay Verkaart, Imke Jilissen, Selina verbroekken, Stan van Gaal

4e Gup, blauw: Giovanni Malkoc, Thijme Nissen

1e Gup, rood-zwart: Thijs van Doorne

Uitslagen Fuji Mae toernooi 9-10 december 2017

Tul meisjes:

7 jr  10e gup 2e plaats Keetje Hendriks van de Weem

7 jr   8e gup 3e plaats Larissa Verbroekken

10 jr 6e gup 3e plaats Imke Jilissen

Tul jongens:

6 jr 10e gup 1e plaats Arne Hendriks van de Weem

8 jr  9e gup 1e plaats Mik Kersten   

9 jr  9e gup 3e plaats Rick van Doorne

10 jr 5e gup 2e plaats Giovanni Malkoc

9 jr 6e gup 2e plaats Jay Jay Verkaart

 

Sparring jongens:

6 jr 10e gup 3e plaats Arne Hendriks van de Weem

7 jr 10e gup 3e plaats Mika Hendriks van de Weem

8 jr 10e gup 2e plaats Tim Schepers

8 jr 10e gup 2e plaats Rick van Doorne

8 jr  9e gup 3e plaats Mik Kersten

10 jr 6e gup 3e plaats Jay Jay Verkaart

10 jr 9e gup 2e plaats Harmen van de Crommert

11 jr 9e gup 2e plaats Gert-Jan Lubberts

Sparring meisjes:

7 jr 10e gup 1e plaats Keetje Hendriks van de Weem

8 jr  9e gup 3e plaats Anne Gijsbers

9 jr  7e gup 3e plaats Larissa Verbroekken

10 jr 6e gup 3e plaats Imke Jilissen

 

Springen jongens:

7 jr 8e gup 2e plaats Arne Hendriks van de Weem

8 jr 10e gup 2e plaats Rick van Doorne

11 jr 5e gup 1e plaats Giovanni Malkoc

 

Tul Jeugd jongens:

3e gup 2e plaats Thijs van Doorne

Tul Junioren heren:

6e gup 1e plaats Stan van Gaal

 

Tul Jeugd meisjes:

3e gup 3e plaats Fleur van Dijk

4e gup 3e plaats Pam Kusters

 

Sparring Jeugd meisjes :

3e plaats Pam Kusters

Sparring Junioren Heren:

2e plaats Stan van Gaal

 

Springen jeugd meisjes:

3e plaats Fleur van Dijk

 

Gefeliciteerd allemaal!! Super gedaan!!!

 

Open Taekyon Oss

Op 26 november jl zijn een paar leden naar dit toernooi geweest. 

Zij wisten samen  drie medailles mee naar huis te nemen.

Sparring: jeugd meisjes B-45 -> Imke 3e plaats

Tuls: Junioren heren B -> Stan 1e plaats

Sparring: Junioren B-69 -> Stan 2e plaats

Gefeliciteerd met jullie prijzen!

NK Helmond

Afgelopen zondag hebben wij het NK bezocht in Helmond. 

Het was een lange maar zeer leuke dag en wij zijn trots op alle deelnemers!!!

Ook hebben we mooie prijzen mee naar huis kunnen nemen.

1e prijs:

Justin met springen

Thijme en Stan met sparren

2e prijs:

Justin en Gert-Jan met sparren

3e prijs:

Gert-Jan met tuls

Imke en Keetje met sparren

Thijs met springen

 

Proficiat!! Super gedaan allemaal!!!