Weer succesvol NK Chang-Hun te Amsterdam!

Op zondag 6 november j.l. hebben 4 van onze leden op het NK te Amsterdam 9 medailles in de wacht gesleept.

Een lange dag, maar uiteindelijk zeker de moeite waard.

 

2x goud voor Mariska Janssen, sparren en springen. Zilver voor tuls

2x goud voor Thijme Nissen, sparren en springen. Brons voor tuls

1x goud voor Fleur van Dijk, springen

2x brons voor Jacco Heijligers, sparren en tuls

 

Gefeliciteerd met dit behaalde resultaat

Taekwon-Do examen Chang-Hun 3 juli 2016

Vandaag examen Chang-Hun leden. Spannend, maar iedereen heeft super z'n best gedaan.

Helaas kwam het er bij 3 kandidaten niet voldoende uit. Jammer, maar de volgende keer gaat het zeker lukken!

 

Hieronder de resultaten van het examen:

Anna Djaparidze, geslaagd voor 9e Gup --> wit/geel

JayJay Verkaart, geslaagd voor 8e Gup --> geel

Selina Verbroekken, geslaagd voor 8e Gup --> geel

Imke Jilissen, geslaagd voor 8e Gup --> geel

Giovanni Malkoc, geslaagd voor 7e Gup --> geel/groen

Huib van de Laar, geslaagd voor 7e Gup --> geel/groen

Isa Kuijpers, geslaagd voor 7e Gup --> geel/groen

Milou Frijns, geslaagd voor 6e Gup --> groen

Pam Kusters, geslaagd voor 6e Gup --> groen

Thijs van Doorne, geslaagd voor 3e Gup --> blauw/rood

 

Gefeliciteerd allemaal!!

Clubkampioenschappen 2016

12 juni 2016

Clubkampioenschappen 

Een sportieve dag, met een lach en soms een traan.

Maar iedereen mag ontzettend trots op zichzelf zijn.

Nogmaals gefeliciteerd allemaal.

Bestuur Chang-Hun

Hieronder de uitslagen:

Tuls                                                                                            

ITF Kids                                                                                     

1e: Larissa Verbroekken                  

2e: Luuk Kleuver                                 

3e: Elwin de Haan                            

9e Gup                                                                               

1e: Imke Jilissen                                                                    

2e: Jay Jay Verkaart                                                             

3e: Selina Verbroekken                                                

8e Gup                                                                                   

1e: Giovanni Malkoc                                                         

2e: Justin Leeijen                                                           

3e: Huib van de Laar                                                         

7 t/m 5e Gup                                                                     

1e: Milou Frijns                                                                

2e: Thijme Nissen                                                             

3e: Fleur van Dijk                                                            

4 t/m 1e Gup                                                                  

1e: Manon de Rooij                                                          

2e: Jacco Heijligers                                                  

3e: Gert-Jan Verberkt                                             

Sparring  

ITF Kids 

1e: Elwin de Haan

2e: Tim Schepers

3e: Larissa Verbroekken

Jeugd -35 kg 

1e: Giovanni Malkoc  

2e: Imke Jilissen

3e: Selina Verbroekken  

Jeugd -41 kg 

1e: Pam Kusters 

2e: Thijs van Doorne 

3e: Fleur van Dijk

Junioren 

1e: Jacco Heijligers 

2e: Justin Leeijen 

3e: Milou Frijns  

Senioren -70 kg 

1e: Thijme Nissen 

2e: Manon de Rooij 

3e: Gert-Jan Verberkt

Breektest

 Jeugd -35 kg

1e: Giovanni Malkoc  

2e: Imke Jilissen

3e: Jay Jay Verkaart

Jeugd -41 kg

1e: Fleur van Dijk

2e: Pam Kusters

3e: Huib van de Laar

Junioren

1e: Justin Leeijen

2e: Jacco Heijligers

3e: Milou Frijns

Senioren

1e: Manon de Rooij

2e: Thijme Nissen

3e: Gert-Jan Verberkt

Examen zondag 31 januari 2016

Zondag 31 januari 2016 zijn weer de examens geweest.

De volgende personen zijn geslaagd:

Selina Verbroekken      9e Gup / kleur wit-geel

Imke Jillissen              9e Gup / kleur wit-geel

Giovanni Malkoc          8e Gup / kleur geel

Justin Leeijen              8e Gup / kleur geel

Inge Heinemans          8e Gup / kleur geel

Huib van de Laar         8e Gup / kleur geel

Isa Kuijpers                8e Gup / kleur geel

Milou Frijns                7e Gup / kleur geel-groen

Pam Kusters               7e Gup / kleur geel-groen

Beau Meijer                6e Gup / kleur groen

Thijme Nissen             6e Gup / kleur groen

Fleur van Dijk             6e Gup / kleur groen

Thijs van Doorne        4e Gup / kleur blauw

Berlijn van Boekholt    5e Gup / kleur groen-blauw

Jalmar Derikx             5e Gup / kleur groen-blauw

Gert-Jan Verberkt       3e Gup / kleur blauw-rood

Manon de Rooij          1e Gup / kleur rood-zwart

Jacco Heijligers          1e Gup / kleur rood-zwart

 

Gefeliciteerd allemaal, super gedaan!!!!