Clubkampioenschappen 2016

12 juni 2016

Clubkampioenschappen 

Een sportieve dag, met een lach en soms een traan.

Maar iedereen mag ontzettend trots op zichzelf zijn.

Nogmaals gefeliciteerd allemaal.

Bestuur Chang-Hun

Hieronder de uitslagen:

Tuls                                                                                            

ITF Kids                                                                                     

1e: Larissa Verbroekken                  

2e: Luuk Kleuver                                 

3e: Elwin de Haan                            

9e Gup                                                                               

1e: Imke Jilissen                                                                    

2e: Jay Jay Verkaart                                                             

3e: Selina Verbroekken                                                

8e Gup                                                                                   

1e: Giovanni Malkoc                                                         

2e: Justin Leeijen                                                           

3e: Huib van de Laar                                                         

7 t/m 5e Gup                                                                     

1e: Milou Frijns                                                                

2e: Thijme Nissen                                                             

3e: Fleur van Dijk                                                            

4 t/m 1e Gup                                                                  

1e: Manon de Rooij                                                          

2e: Jacco Heijligers                                                  

3e: Gert-Jan Verberkt                                             

Sparring  

ITF Kids 

1e: Elwin de Haan

2e: Tim Schepers

3e: Larissa Verbroekken

Jeugd -35 kg 

1e: Giovanni Malkoc  

2e: Imke Jilissen

3e: Selina Verbroekken  

Jeugd -41 kg 

1e: Pam Kusters 

2e: Thijs van Doorne 

3e: Fleur van Dijk

Junioren 

1e: Jacco Heijligers 

2e: Justin Leeijen 

3e: Milou Frijns  

Senioren -70 kg 

1e: Thijme Nissen 

2e: Manon de Rooij 

3e: Gert-Jan Verberkt

Breektest

 Jeugd -35 kg

1e: Giovanni Malkoc  

2e: Imke Jilissen

3e: Jay Jay Verkaart

Jeugd -41 kg

1e: Fleur van Dijk

2e: Pam Kusters

3e: Huib van de Laar

Junioren

1e: Justin Leeijen

2e: Jacco Heijligers

3e: Milou Frijns

Senioren

1e: Manon de Rooij

2e: Thijme Nissen

3e: Gert-Jan Verberkt